x

Přihlaste se k odběru zpravodaje (zdarma)

01/2014 Právní aspekty věkové diverzity

Změřte své síly v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti z hlediska věku

13.2.2014, Nina Bosničová, Gender Studies, o.p.s.
Po roční pauze způsobené finančními důvody letos opět vyhlašuje Gender Studies soutěž o nejlepší firmu s rovnými příležitostmi. Přicházíme k Vám v novém hávu a pod názvem Firma roku: Rovné příležitosti z hlediska věku. Hlavním tématem soutěže se pro tento rok stává věková diverzita a age management. Účast v soutěži vám umožní nejen publicitu, ale i získání zpětné vazby, která vám poradí, jak prosadit rovné příležitosti z hlediska věku do firemní kultury.

Soutěž je vhodná nejenom pro velké firmy, které mohou zasadit koncept rovných příležitostí do svých programů a směrnic, ale i pro malé a střední podniky, kde prosazování rovnosti funguje spíše neformálně. Zapojit chceme i univerzity (a jiná akademická pracoviště) a úřady veřejné a státní správy, která jsou také zaměstnavateli řešícími otázky kolem slaďování pracovního a rodinného života a řízení věkové diverzity týmů.

Do soutěže se můžete přihlásit vyplněním dotazníku, který je k dispozici na webových stránkách www.rovneprilezitosti.ecn.cz. Uzávěrka přihlášek je 15. června 2014. Pro více informací kontaktujte Ninu Bosničovou na e-mailu nina.bosnicova@genderstudies.cz nebo na telefonu 224 915 666.

Jak dopadl minulý ročník, se dozvíte ve zpravodaji 12/2012. Chcete si před soutěží vyzkoušet, jak jste na tom? Doporučujeme naši zcela novou hru PRO AGE DIVERSITY. Pokud vás výsledek neuspokojí, neváhejte se přesto přihlásit, zpětná vazba vám pomůže situaci zlepšit.

Líbil se Vám článek? Přihlaste se k odběru zpravodaje (zdarma).

Email *