x

Přihlaste se k odběru zpravodaje (zdarma)

Zpravodaj 03/2020 Genderově citlivé vzdělávání

Vyhlašujeme soutěž Firma roku 2020: Rovné příležitosti

30.11.2020, Lucie Königsmarková, Gender Studies, o.p.s

Gender Studies, o. p. s. obnovuje soutěž o prestižní ocenění Firma roku: Rovné příležitosti!

Opět vybereme ty nejlepší zaměstnavatele, kteří podporují rovné příležitosti žen a mužů. Přihlaste se a zařaďte se po bok firem a organizací, které udávají trendy v personalistice!

Aktuální ročník je zaměřený na téma managementu mateřské a rodičovské, podpory rodičů a flexibilní formy práce. Pozornost budeme věnovat také tomu, jak se zaměstnavatelé vypořádali s novými výzvami v období koronavirové pandemie.

Co získají přihlášené organizace?

Oceněné zaměstnavatele navíc budeme prezentovat prostřednictvím našich mediálních partnerů, na webu ocenění Firma roku, na sociálních sítích Gender Studies a také v tiskové zprávě s širokým mediálním dosahem. Slavnostní vyhlášení oceněných zaměstnavatelů proběhne na závěrečné odborné konferenci (foto z minulých ročníků).

Přihlášky přijímáme od 1. prosince 2020. Do soutěže se mohou přihlásit organizace působící v České republice v soukromé, státní i neziskové sféře bez ohledu na velikost, odvětví či oblast působnosti.

Více informací a přihlášku najdete na webu ocenění Firma roku.

Aktuální ročník probíhá s podporou ESF, Operační program zaměstnanost, v rámci projektu „CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_081/0011557 Na jedné lodi – podpora rovných příležitostí ve firmách“.

Kontakt:

Lucie Königsmarková
koordinátorka soutěže
+420 777 910 941
office@genderstudies.cz

Líbil se Vám článek? Přihlaste se k odběru zpravodaje (zdarma).

Email *